Reference

Na řasy chodím už delší dobu, velmi milé prostředí, super servis za super ceny. Mohu jen doporučit :)

Barbora, 2015


Děkuji za skvělé řasy. Návštěva zde byla velmi příjemným zážitkem, chválím práci slečny kosmetičky, řasy od vás jsou vždy dokonalé.

Jitka, 2015


Chválím skvělou péči a kvalitní kosmetická ošetření v tomto salonu, žehlička je úžasná :) Moc děkuji, že jste mne vzala takto na rychlo!! Také doporučuji!!

Mirka, 2015


Včera jsem navštívila poprvé Comfort Studio a určitě to nebylo naposledy :-), ba naopak. Kvalitně odvedená práce s krásným výsledkem, moc děkuju a těším se na příště :), B.

Bára, 2014


Dnes jsem byla na rasach. Puvodne jen doplneni, ale puvodni rasy musely pryc /nebyly delany v comfortstudiu/ a slecna kosmeticka se nestacila divit, jak fusersky jsem mela puvodni nalepene. Sama jsem mela problemy se zarudnutim, svedenim. Po sundani a nove aplikaci jsem byla nadsena. Mezi puvodni aplikaci a novou byl velky rozdil. Rasy jsem nemela nalepene na vickach, ale tam, kde maji byt - na rasach. Takze DOPORUCUJI, DOPORUCUJI A DOPORUCUJI!!!!!!! a moc dekuji za upravu i praci navic.

Míša, 2014


Už třetí týden chodím na Nuskin žehličku a výsledek je zatím skvělý. Když projdu kolem zrcadla tak se vždycky musím zastavit a pozorovat svůj obličej. Měla jsem jizvy po akné a některé se už úplně vyhladily. Vrásky na čele skoro už nejdou vidět. Venku jsem byla párkrát dokonce bez make-upu, což jsem nikdy dřív neudělala:) Jen doufám, že to vydrží:) Jinak krásné prostředí a milá slečna kosmetička, určitě vás všude doporučím. Díky!!!

Karolína, 2013


Super ceny a velmi dobrá obsluha. Můžu vřele doporučit. Prostředí je taky super a ten týpek co masíruje má zlatý ruce. Víc než půl roku mě bolely záda a konečně mám pokoj. A moje mladá je taky happy, koupil sem jí sem dárkovej šek na kosmetiku a říkala, že i když to sem má trochu z ruky, tak jinam už nepůjde. Bezva dárek. Palec nahoru, dík.

Michael a Paula, 2013


Včera jsem tady taky byla na masáži obličeje a musím říct, že dnes mám stále krásně hebkou pleť a nevypadám tak unaveně jako předtím. Doufám, že to vydrží:) Slečna Katka se mi věnovala skoro 2 hod. a byl to skvělý relax. Taky DOPORUČUJI!!

Radka 2013