Depilace voskem

ODSTRAŇOVÁNÍ CHLOUPKŮ TEPLÝM VOSKEM je nejrozšířenějším způsobem depilace vůbec. Po několika pravidelných depilacích (někdy již po té první), začnou růst chloupky mnohem slabší a některé mizí úplně. Pro citlivější osoby může být nevýhodou bolest při strhávání chloupků, ta však trvá jen okamžik a většina klientek ji po několika depilacích už ani nepociťuje. Výsledek ale stojí za to. Díky tomu, že se chloupky odstraní i s kořínky, vydrží pokožka nádherně hebká 3 až 7 týdnů.

depilace nohouPoužíváme pouze NEJKVALITNĚJŠÍ produkty. Na výběr máme různé druhy vosků, jako např. vosky pro citlivou pokožku: azulenový nebo s Aloe vera, medový, čokoládový nebo vosk přírodní. Depilovanou pokožku VŽDY pečlivě ošetříme, aby nedošlo k zarůstání chloupků nebo k zanícení.

POSTUP DEPILACE VOSKEM

Nejprve pokožku očistíme a odmastíme před-depilačním tonikem. Aby vosk dobře přilnul ke všem chloupkům použijeme pudr s dezinfekční přísadou, což také zabrání případnému zanícení. Roll-onem naneseme nahřátý vosk po směru růstu chloupků, přiložíme depilační pásku a proti směru rychle strhneme. Během chvilky je pokožka krásně hebká. Aplikujeme tonikum proti růstu chloupků (ampulka je v ceně depilace). Poté depilované místo pečlivě ošetříme pudrem s dezinfekční přísadou a po-depilačním tonikem. Na závěr do pokožky lehce vetřeme zklidňující krém.

KONTRAINDIKACE - KDY DEPILACI VOSKEM NEDĚLÁME:

Lupénka, ekzém, mateřská znaménka, vystouplé žíly, otevřené rány, opar.

DEPILACE VOSKEM - CENÍK:

Horní ret nebo brada cca 10 min. 100,-Kč
Horní ret a brada cca 15 min. 150,-Kč
Celé paže cca 30 min. 400,-Kč
Podpaží cca 15 min. 150,-Kč
Lýtka a kolena cca 30 min. 400,-Kč
Celé nohy cca 40 min. 500,-Kč
Třísla cca 15 min. 150,-Kč